1 fotka

Restaurace BONAPARTE, spol. s r.o.

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace BONAPARTE, spol. s r.o.

Hotel leží v překrásné oblasti podhůří Krušných hor na okraji obce Chlumec, 4 km od Ústí nad Labem. Lokalita je především známá jako dějiště památných bitev, především porážkou napoleonských vojsk spojenými armádami Rakouska, Pruska a Ruska v srpnu 1813.

Restaurace má kapacitu pro 60 osob. Pro uzavřenou společnost je k dispozici Myslivecký salonek s 30 místy. Bar pro 25 osob je vhodný na večerní posezení.

K dispozici je jeden bezbariérový pokoj, osmnáct dvoulůžkových pokojů, pět apartmá a jedno luxusní apartmá ve stylu Ludvíka XVI. V objektu je restaurace, myslivecký salonek, bar, konferenční sál a hotelová zahrada s terasou. Součástí vybavení hotelu je sauna a fitnesscentrum. Našim hostům je k dispozici Wi-Fi, kosmetický salon, pedikúra a manikúra. V dosahu hotelu je přírodní koupaliště s pláží, tenisové kurty, fotbalové hřiště, golfová hřiště, bowling, kuželky, letiště pro malá letadla a řada atrakcí pro děti.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace