Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 120x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Bonaccia

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 56x
4 58x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme tradičně slavili dohromady narozeniny 3 členů rodiny, sešlo se nás celkem osm + pes. Současně s námi byla v restauraci 22ti členná skupina. Čož nemělo žádný vliv na pozornost obsluhy, která se nám dostávala, ani na dobu přípravy 8 rozdílných a velmi chutných večeří. Mohu jen chválit, nic nebyl problém a vstřícnost s jakou byla plněna neše přání jen příjemně doplnila oslavu. Není co dodat... snad jen 8x děkuji a 8x doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci máme blízko,již jsme tam několikrát byli a vždy jsme byli spokojeni.To platí i po poslední návštěvě.Naštěstí jsme měli rezervaci,restaurace byla jinak úplně plná. Mos nám chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná pizzeria s ochotným personálem. Parkování je trochu složitější, zvlášť když je plně obsazeno, nemají vlastní parkoviště. Příjemné prostředí, snad jen kuřácký prostor by mohl být více oddělen, ale není to tak hrozné. Jídlo vždy na 1 a výborná americká limonáda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Príjemné prostredí a ochotný personál. Jako predkrm vytecna husi pasticka ze specialni nabidky a pak pizza z pece, ktera opet nesklamala. Troska sklamalo, ze nemaji tiramisu, ale vynahradil to skvelý domáci cheesecake.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, doporučili nám ji přatelé. Jídlo bylo vynikající. Polévka jak od maminky. Vše bez dlouhého čekání. Obsluha byla pozorná, u stolu byla vždy, kdy jsme ji potřebovali aniž bych si všimla, že by přišla někdy zbytečbně. Platba kartou naprosto bez problémů. Děkujeme, opět přijdeme rádi. Milada
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, mila obsluha. Jídlo mi velmi chutnalo - dochuceno tak akorát, ze jsem již nemusela dochucovat u stolu. Jedine co bych vytkla restauraci je, ze nemají domácí limonády a máslo které podávají k chlebu je na můj vkus moc cítit po margarinu - lepsi by bylo nejake zerve nebo české kvalitní máslo - přitom dochucene bylo dobre.
Ristorante Bonaccia
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme zvolili pro rychlý oběď, který byl nakonec velmi zdařilý.Restaurace más uper prosředí, cítítě se jako na chalupě na u babičky.Na můj vkus až moc velký výběr jídel, ale jídlo opravdu stojí za to :)!Obsluha velmi occhotná a rychlá, určtiě se rád vrátím.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si burger a kuřecí prsa a byly vynikající. Prostředí uvnitř restaurace je příjemné, i když zejména v zimním období bych přivítal, kdyby se podařilo více oddělit kuřáckou část od nekuřácké. V létě to ale tolik nevadí, protože se dá sedět na zahrádce.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO