Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bolevecká pizzerie

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Malá, ale docela příjemná pizzerie s možností venkovního posezení. Navštěvujeme ji poměrně často a pokaždé nám jídlo chutná, pizzy mají dobré těsto. Personál je vždy příjemný, ceny příznivé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Fajn pizzerka uprostřed Bolevce, skvělé jídlo- kuřecí steak s houbovým ragú i kuřecí uši s fazolkami a bramborovými plátky se sýrem neměly chybu. I alžírská káva byla moc dobrá.Příjemný a ochotný číšník,vše super!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzerie, kde je i možnost venkovního posezení, pizzy vynikající, poměrně široký výběr. Rozhodně chválím kávu, ne všude je takto dobrá. Obsluha příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malá, ale útulná restaurace s příjemnou atmosférou i obsluhou. Výborná káva! Využili jsme několikrát i na dovoz pizzy domů, je opravdu dobrá, výborné těsto! Ceny jsou příznivé.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Široký sortiment jidel,slušná a pohotová obsluha. Jediná výtka,modernější hudba z televizního programu óčko,která mi není zrovna po chuti,ale to je věc názoru.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO