Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bolevecká pizzerie


Pizza v Bolevci má 12 let existence. Rozvoz jídel po Plzni i v blízkém okolí zcela zdarma. V Bolevecké pizzerii mají v nabídce pivo Plzeňského prazdroje Fénix a Prazdroj 12°. Vychutnejte si příjemnou atmosféru Bolevecké pizzerie. Příjemné posezení a výběr ze široké nabídky vynikajících jídel a vín. Italské kávové speciality, likérové kávy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Malá, ale docela příjemná pizzerie s možností venkovního posezení. Navštěvujeme ji poměrně často a pokaždé nám jídlo chutná, pizzy mají dobré těsto. Personál je vždy příjemný, ceny příznivé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Fajn pizzerka uprostřed Bolevce, skvělé jídlo- kuřecí steak s houbovým ragú i kuřecí uši s fazolkami a bramborovými plátky se sýrem neměly chybu. I alžírská káva byla moc dobrá.Příjemný a ochotný číšník,vše super!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzerie, kde je i možnost venkovního posezení, pizzy vynikající, poměrně široký výběr. Rozhodně chválím kávu, ne všude je takto dobrá. Obsluha příjemná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO