Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bohémská hospoda

Nekuřácká restaurace se salonkem je skvělým místem, kam se hosté mohou přijít odreagovat u výborného piva a pochutnat si na českých specialitách. Rádi zde přichystají oslavy svateb či promocí, firemní akce, zahradní párty, konference nebo řízené degustace. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Dávám 4 hvězdičky kvůli pěknému prostředí a milému personálu, bohužel jídlo mě nenadchlo, ale zase musím ocenit moc dobré domácí limonády, ty mě mile překvapily. Byli jsme však na denním menu, věřím tedy, že klasický jídelní lístek bude lepší.
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dle recenzí se jevila tato restaurace pěkně, tak jsem se jí chystal navštívit. Předem jsem se koukl co mají za denní nabídku na internetu a šel jsem. Při příchodu do restaurace sem byl velmi nemile překvapen, že nabídku, kterou dali na své FB stránky ten den ránu vůbec nemají a mají na výběr pouze tři jídla - to je tak těžké to na FB změnit....Z restaurace jsem odešel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci bych určitě doporučila. Výborné jídlo a pití. Velice dobrá a vtipná obsluha, která rozumí svému řemeslu. Moc příjemné prostředí s venkovní zahrádkou v samé centru Pardubic.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO