Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Bohemia Bagel Café Lázeňská

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva byla opravdu vydařená. Dali jsme si bagely a talíř nachos. Bagely výborné, obsluha příjemná a pozorná. Nachos byla také hezké porce. Prostředí restaurace je útulné a poloha prostě super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pro nás již objevený podnik, ale dosud jsme si tam po cestě kolem dávali bagel do ruky, mají strašně druhů. ale pozor zavírají brzo a před zavíračkou už je nabídka omezená. Tentokrát jsme zkusili i obložený bagel a super Petra
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Kavárnu jsme navštívili dopoledne na snídani. Prostory jsou malé, ale příjemné. Je zde i celkem frmol. Snídají zde hosté z hotýlku i příchozí z ulice. Nepříjemný byl stůl ulepený zespodu. Snídaně byla moc dobrá, dal jsem si míchaná vajíčka se slaninou a bramborami. Bagely mají opravdu dobré. Cena je ale zbytečně vysoká. Zase tak speciální ta snídaně nebyla.
Kavárna Bohemia Bagel Café Lázeňská
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Trochu zklamani jsme odsud odcházeli. Podnik je součásti hotylku, a tak snidate s hotelovymi hosty. My dokonce měli stůl po jedněch z nich a podle toho vypadal :-(. Příště na snídani jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mala mila kavarna se skvelym jidlem a prijemnym personalem. Doporucuju vsem, kdo maji radi americkou kuchyni.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
This is a great place to have an \"American\" breakfast. Friendly and accomodating for children as well and very easy to get to with public transport. Take note that it is cash only!
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí je fajn, personál asi také, s jídlem jsem byl vždy spokojen. Problém ale je,ze již podruhé za sebou se mi stalo, ze jsem s týdenním předstihem dělal rezervaci na snídani, abych pak přišel ve stanoveny čas na stanovené místo a zjistil,ze rezervace bud byla stornovana nebo nám byl přidělen zcela nepřijatelný stolek na muri nozce u vchodu s tím, ze cela restaurace je zabrána pro hotelové hosty. Rezervace a snídaně zde tedy nejde dohromady a je to nepříjemné,pokud s tím počítáte a tuto informaci nemáte dopředu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO