Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Bohemia Bagel Café Lázeňská

Stylová restaurace jen pár kroků od Karlova mostu nabízející čerstvé bagely, snídaně po celý den, široký výběr salátů, sendvičů, domácích amerických dezertů, gurmánskou bezednou kávu La Boheme a další. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva byla opravdu vydařená. Dali jsme si bagely a talíř nachos. Bagely výborné, obsluha příjemná a pozorná. Nachos byla také hezké porce. Prostředí restaurace je útulné a poloha prostě super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pro nás již objevený podnik, ale dosud jsme si tam po cestě kolem dávali bagel do ruky, mají strašně druhů. ale pozor zavírají brzo a před zavíračkou už je nabídka omezená. Tentokrát jsme zkusili i obložený bagel a super Petra
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Kavárnu jsme navštívili dopoledne na snídani. Prostory jsou malé, ale příjemné. Je zde i celkem frmol. Snídají zde hosté z hotýlku i příchozí z ulice. Nepříjemný byl stůl ulepený zespodu. Snídaně byla moc dobrá, dal jsem si míchaná vajíčka se slaninou a bramborami. Bagely mají opravdu dobré. Cena je ale zbytečně vysoká. Zase tak speciální ta snídaně nebyla.
Kavárna Bohemia Bagel Café Lázeňská
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO