Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

20 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Rozvoz jídel

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 24. 3. - 31. 3. 2020 (10:00 - 16:00)
    • Místo:
    • Restaurace Bogota (Nádražní 686/9, Brno)
Rezervovat na akci

Popis akce

Po dobu karantény pro Vás zajišťujeme rozvoz jídel. Vybrat si můžete z našeho jídelního lístku. Jídlo balíme do menu boxu a papírové tašky za 15,- jídlo rozvážíme v čase 10:00 až 16:00. Rozvoz si můžete objednat na našem Facebooku nebo na telefonu 739 939 966

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno