Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bogey bar

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bogey bar je super kavárna/bar v centru. Jediné co bych vytkla je kouření, ale to nemůže být mínus. Co se týká obsluhy opravdu záleží na tom, kdo má zrovna směnu. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsem bar navštívila s kolegou, po probrání důležitých pracovních věcí jsme ocenili možnost večerní zábavy. V baru mají nově BarBox, který je skvělou náhražkou starých jukeboxů. Stací mít staženou aplikaci a můžete si pouště a vybírat písničky samy. Kafe a drink byli zase opravdu skvělé, barmanky se o Vás vždy perfektně postarají a i namíchají drink a pomohou s výběrem podle Vašich chutí. Za mě vynikající!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jako vždy jsem dostala oblíbený stůl. Obsluha byla velmi milá. Drinky stály za to! Akorát na mě trochu táhlo z otevřených dveří, ale na prosbu obsluhy se dveře zavřely. Záchody čisté, až mě trochu štval čip na světlo, kde když jste nemávali rukama, seděli jste při tmě, asi čůrám pomalu :) Jinak vřele doporučuji a večerní posezení a parádního drinku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha je tu vázne super. Velmi příjemné prostředí, obsluha je miloucka a deníky jsou velice chutné a i oku velmi lahodí. Mají velký vyber a vždy nevim jaky drink si mam vybrat na ochutnani.
Bogey bar
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bogey bar je skvělý koktejlový bar v centru Liberece. Obsluha je skvělá, milá a rychlá. Jahodové mojito i Singapur mi velmi chutnal. Jídlo hodnotit nemohu ale nachos s omáčkou mě mile překvapil. Na baru měli i popkornové mističky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar bych vřele všem doporučila. Je situovaný v centru a blízko všemu, což mu jenom hraje do karet. Prostředí je pěkné. Obsluha je se výtečná a velmi milá :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bogey bar mám velmi ráda, nachází se v centru města je to podnik na úrovni, hraje tam skvělá muzika obsluha je skvělá. Happy hours je té velmi příjemná hodinka. Jediné mínus které bych k podniku měla je nízké barové židle (já jako prcek, aby se mi sedělo dobře pak musím spíše ležet na baru než abych si pohodlně sedla) a není zde možnost platit kartou. Naopak jsem potěšena free WiFi bez hesla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Skvělý bar, výborná a hrozně milá obsluha, nádherné prostředí. Drinky nemají chybu, vše odladěné skvělou hudbou. Mohu jen doporučit k páteční tour de Liberec. :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO