Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bogey bar

Bogey bar je tak trochu jinou kavárnou v samém středu Liberce a svým hostům nabízí po celý den široký výběr občerstvení, kávy, domácí dezerty, bagety nebo snídaně. Naleznete zde i široký sortiment vín, alko i nealko míchaných koktejlů nebo Smoothies. Na objednávku lze zhotovit sushi, fondue a další pochutiny. Golfové fanoušky potěšíme promítáním přenosů z golfových turnajů, fotografií a videí z tuzemských i zahraničních hřišť.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bogey bar je super kavárna/bar v centru. Jediné co bych vytkla je kouření, ale to nemůže být mínus. Co se týká obsluhy opravdu záleží na tom, kdo má zrovna směnu. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsem bar navštívila s kolegou, po probrání důležitých pracovních věcí jsme ocenili možnost večerní zábavy. V baru mají nově BarBox, který je skvělou náhražkou starých jukeboxů. Stací mít staženou aplikaci a můžete si pouště a vybírat písničky samy. Kafe a drink byli zase opravdu skvělé, barmanky se o Vás vždy perfektně postarají a i namíchají drink a pomohou s výběrem podle Vašich chutí. Za mě vynikající!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jako vždy jsem dostala oblíbený stůl. Obsluha byla velmi milá. Drinky stály za to! Akorát na mě trochu táhlo z otevřených dveří, ale na prosbu obsluhy se dveře zavřely. Záchody čisté, až mě trochu štval čip na světlo, kde když jste nemávali rukama, seděli jste při tmě, asi čůrám pomalu :) Jinak vřele doporučuji a večerní posezení a parádního drinku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO