Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Blue Fjord

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
73% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na cerstve ryby a jine plody more se urcite vyplati zajit sem, i kdyz si za kvalitu priplatite, budete vedet presne co a jak se pripravilo na vas talir: vyborne ustrice, chobotnice, wakame, olivy, vino i grilovana zelenina - vsechno perfektni. Mist k sezeni se zde malicko, takze urcite rezervace nutna ;)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V tomto bistru si vyberete rybu nebo seafood a oin vám ho na místě ogrilují, opečou atd. I s přílohou bramborů, zeleniny nebo bagety za které se platí zvlášť. Stejně tak za přípravu - 55 Kč za jeno jídlo. Byli jsme tu dnes už potřetí a byli jsme zases jídlem velmi spokojeni. Co se nám nelíbí, jsou vysoké ceny vína - 1 dc bílého Chablis za 140 Kč.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Po uvítání panem Honzou za pultem plným ledu a desítkami čerstvých ryb a plodů moře následovala otázka, zda budu jíst v bistru. Po afirmativní odpovědi pan Karel ogriloval a připravil mušle sv. Jakuba (viz foto) které jsem si vybral. Výtečné, měkké, zajímavá šťáva. Doporučuji tanto podnik pro všechny milovníky pokrmů pocházejících z vody. Moudré je si zarezervavt místo přes RESTU, protože stolků a mále a jsou většinou obsazené.
Restaurace Blue Fjord Restaurace Blue Fjord
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi čerstvé ryby a plody moře. Výborné pečení. Přijdu znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jde o velmi pekne bistro se zajimavou atmosferou a velkym vyberem morskych plodu a ryb. Ve spojeni s dobrym vinem jde o skvelou kombinaci. Navic obsluha je vzdy velmi prijemna.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pecka!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako prodejna ryb fajn, jako bistro ujde. Kvalita surovin je bez diskuze, úpravy základní, ale výborné. Jídlu není co vytknout, určitě si pochutnáte. Co mi však vyloženě vadilo byla Evropa 2 hrající poměrně hlasitě do prostoru. Spolehlivý zabiják jakékoliv atmosféry. Přesto jsem dal prostředí 4*, protože jinak mu není moc co vytknout. Obsluhující by mohli být trošku uhlazenější, ale řekněme že to není takový problém. Celkový dojem rozpačitý. Plus ceny jsou hodně vysoko (ryby kupuju často na různých místech, takže dokážu posoudit), ale to bude dané místem. Na rychlou večeři fajn, pokud vám nevadí zaplatit 1.000+.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO