Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Blue Fjord

Přehled hodnocení
91% celkově
93% personál
82% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Po uvítání panem Honzou za pultem plným ledu a desítkami čerstvých ryb a plodů moře následovala otázka, zda budu jíst v bistru. Po afirmativní odpovědi pan Karel ogriloval a připravil mušle sv. Jakuba (viz foto) které jsem si vybral. Výtečné, měkké, zajímavá šťáva. Doporučuji tanto podnik pro všechny milovníky pokrmů pocházejících z vody. Moudré je si zarezervavt místo přes RESTU, protože stolků a mále a jsou většinou obsazené.
Restaurace Blue Fjord Restaurace Blue Fjord
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi čerstvé ryby a plody moře. Výborné pečení. Přijdu znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jde o velmi pekne bistro se zajimavou atmosferou a velkym vyberem morskych plodu a ryb. Ve spojeni s dobrym vinem jde o skvelou kombinaci. Navic obsluha je vzdy velmi prijemna.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pecka!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako prodejna ryb fajn, jako bistro ujde. Kvalita surovin je bez diskuze, úpravy základní, ale výborné. Jídlu není co vytknout, určitě si pochutnáte. Co mi však vyloženě vadilo byla Evropa 2 hrající poměrně hlasitě do prostoru. Spolehlivý zabiják jakékoliv atmosféry. Přesto jsem dal prostředí 4*, protože jinak mu není moc co vytknout. Obsluhující by mohli být trošku uhlazenější, ale řekněme že to není takový problém. Celkový dojem rozpačitý. Plus ceny jsou hodně vysoko (ryby kupuju často na různých místech, takže dokážu posoudit), ale to bude dané místem. Na rychlou večeři fajn, pokud vám nevadí zaplatit 1.000+.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO