Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Blue Fjord

Kvalita a čerstvost ryb a mořských plodů je zde nejvyšší hodnotou. 
Jsou také jediný opravdový rybí trh v Praze, kde můžete ochutnat a zakoupit to nejlepší z mořských i sladkovodních ryb.
Spolupracují s osvědčenými dodavateli z celého světa, kteří jim zaručují každodenní servis a kvalitu čerstvých ryb. Poskytují nejen rozmanitý výběr ryb, mořských plodů a salátů, ale také jejich úpravu. Cokoli si vyberete z našeho pultu, pro Vás rádi připraví. Pokud si dary moře chcete připravit doma, jejich tým Vám poradí, jak je nejlépe připravit a zdarma je pro Vás očistí a naporcuje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Široký výběr čerstvých ryb a mořských plodů. Dojem kazí poněkud předražené ceny nápojů (lahvová 0,33 plzeň za 69 Kč) a nepříliš kvalitní odsávání pachů z kuchyně, ale krevety, mušle sv. jakuba či halibut jsou výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Impressively nice seafood in the heart of a landlocked country. The place is stylish and cozy (attention - tiny too, reservation recommended), the staff is skilled and welcoming, the food is delicious. Will come again.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Interesting cozy place downtown. Stylish design, great selection of seafood, fresh homemade cuisine recipes, lovely welcoming staff, good wines. I have been there for the first time, will gladly come again.
Restaurace Blue Fjord
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO