Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Blázinec restaurant & music club

Přehled hodnocení
67% celkově
69% personál
70% prostředí
68% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 7x
3 10x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace naplnila naše očekávání. Slušný standart, příjemná obsluha i prostředí. Poměr kvalita versus cena vcelku příznivý. Jídlo slušné, ale tortilla byla lepší něž noky se špenátem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bohuzel i nekuracka cast restaurace je hodne zakourena, pro nekuraky vubec nedoporucuju. Jidlo maximalne prumerne, obsluha apaticka, ja tedy rozhodne opakovat nebudu :((
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace mě ani kolegy ještě nikdy nezklamala v rámci poledního menu. Obsluha je rychlá, prostředí příjemné a hlavně oceňuji nekuřácké prostředí. Nabídla poledního menu je vždy bohatá, takže si každý vybere.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace hned u metra Anděl. Prostředí se mi moc líbilo a obsluha byla přijemná a milá. Pizza byla chutná a drinky také. Určitě doporučím všem známým.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Normálně takový fajn lepší průměr, ale poslední návštěva můj názor změnila a dlouho sem nepůjdu. Objednané dvě pizzy sebou na každou slanina navíc (jedna pizza se šunkou druhá s mozzarelou) - připlaceno. Po otevření doma naštvaní! Dle doložených fotek je vidět jak pizzy vypadaly. Na pizze s mozzarelou, kde mozzarela ani není poznat slanina není vůbec. A na druhé šunkové pizze hodně šunky, ale slanina také nikde. Proto návrat zpět do pizzerie aspoň s fotkou jídla, jen aby uznali pravdu. Místo toho opovržlivé chování jak obsluhy, tak hlavně kuchaře. Je nám vysvětleno, že se stala chyba a na šunkové pizze je dvojitá slanina, jelikož slanina v tomto podniku vypadá jako šunka a ta šunka je nějaky mini flek vedle, jelikož šunku mají přece jedině kulatou. A že chybí mozzarela na pizze s mozzarelou je vyjádření bez komentáře. Dohadování, nepříjemná reakce ani náznak uznání chyby. Stačilo říct, že na ty ingredience navíc kuchař zapomněl, ale místo toho vymýšlet směšné výmluvy je absurdní a můj názor na (doteď oblíbenou restaurace se rapidně změnil). Takže jen doporučuji zkontrolovat vaši objednávku před odnosem pryč.
Blázinec restaurant & music club Blázinec restaurant & music club
Recenze je užitečná (0)
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Né úplně ideální prožitek v Blázinci začal tím, že nám číšnice přinesla velmi špinavou skleničku na víno (byl tam naprosto zřetelný otisk rtů, snad od rtěnky). Nová sklenička byla čistší, ale nikoliv čistá. Mojito se zvadlou, načernalou mátou působilo spíše, jako překyselené "virgin mojito", tedy bez alkoholu. Jídlo celkově nebylo nijak špatné, ale zároveň ani nikterak neoslovilo - prostě průměr. Poté, co nám jiná, nepříliš sympaticky vypadající číšnice s tetováním, otráveným výrazem a kroužkem v nosní přepážce postavila na stůl Caesar salát, ho ihned zase odnesla s tím, že tam asi něco chybí (parmezán). Velmi omezený výběr piv - jen Granát 0,4l a "zahraniční" Stella Artois. Vnitřní prostředí restaurace je nepříjemné. Hraje zde velmi hlasitá hudba (rádio Evropa 2), kdy skoro není slyšet člověka, co sedí naproti stolu a všichni na sebe musí doslova řvát. Pro hudební zážitek jsme nešli do restaurace, ale později do Music Clubu, který sídlí v suterénu. Chybí WiFi připojení, které v současné době považuji za běžný standard.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Mnou často navštěvovaná restaurace na Andělu. Zahrádka, zvýhodněné a rozsáhlé polední menu i víkendová nabídka. Moc dobré domácí limonády, jen ovoce chybí. Kuchyně italsko česká. Porce velké, takže dobrá volba v této lokalitě.
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná italská restaurace se zahrádkou. Ráda sem chodím na denní menu, vždy si vyberu a každý den je v denním menu i pizza. Obsluha je příjemná a usměvavá. Doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO