Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 34x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Blázinec restaurant & music club

Restaurace nabízí speciality z grilu, českou a italskou kuchyni. Občerstvit se můžete míchanými koktejly. V létě je součástí zahrádka.

Restaurace je také profesionálem v pořádání akcí. Od malých rodinných oslav až po velké firemní večírky. Dovedou naplnit představy svých zákazníků. Akce pořádají jak v restauraci, tak v music baru. V restauračních prostorách je k dispozici 120 míst a v music baru až 250.

Music bar se nachází ve sklepních prostorech s historickými klenbami, v kombinaci s moderním designem. Otevírací doba music baru: od pondělí do čtvrtka je otevřeno od 20:00 do 04:00, v pátek od 19:00 do 05:00 a v sobotu od 20:00 do 04:00.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Chodila jsem do Blázince celkem často na polední menu, ale nevím, jestli v poslední době změnili kuchaře, ale jídlo se hodně zhoršilo. Měla jsem salát grilovaným hermelínem, který byl tak uleželý, až se člověku svírala celá pusa.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nahoře v restauraci bylo opravdu hodně zakouřeno a hlučno. Interiér nic moc. Nakonec jsme se přesunuli rovnou dolů do Music clubu, kde bylo zase poměrně chladno. Ale jinak milá obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo je zde průměrné, kdyby zustali jen u chuťovek k pivu, udělali by lépe, doporučuji spíše zajit sem s přáteli na pivo či jiný drink a pokračovat do music clubu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO