Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Blanická koruna

Restaurace vychází ze spojení tradic Plzeňského pivovaru, moderního designu a vysoce kvalitní současné gastronomie.

V poledních hodinách pro Vás denně připravují čerstvou nabídku tradičních českých jídel a variaci lehkých či zcela bezmasých pokrmů.

Po celý den, a zejména odpoledne, večer a dokonce až do brzkých ranních hodin dne následujícího je pro Vás a pro Vaše přátele či obchodní partnery k dispozici široká nabídka ze stálého menu, která je vyváženým mixem moderní světové kuchyně i české domácí klasiky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Blanická koruna nabízí hezké prostředí, příjemnou obsluhu, naše objednané jídlo bylo neuvěřitelně rychle na stole a to vše za velmi dobré ceny! Krásný zážitek, všem doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na jídle jsme si pochutnali, hlavně pstruh byl výborný. Z obsluhy jsme moc nadseni nebyli, ale nakonec jsme všechno dostali, takže dobry. A zahrádka je tu fajn.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Chvíli jsme čekali na barmanku, byla zde jediná asi na 5 stolů. Jinak nemám, co vytknout. Dala jsem si utopence a to byla pořádná porce, polévka také byla dobrá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO