Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 258x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Blackdog Bar&Grill

Blackdog Bar&Grill je živá restaurace v centru Berouna. Pro hosty zde připravují pečlivě sestavené sezonní mezinárodní menu, zejména latinsko-americké kuchyně včetně otevřeného tapas baru, můžete si vybrat pivo z několika malých pivovarů, kvalitní vína a výbornou kávu. Příjemnou atmosféru můžete vychutnat v restauraci, na zahrádce i v samostatném salónku pro uzavřenou společnost.
Vše v Blackdog Bar&Grill je postaveno na naší hlavní myšlence „Life‘s too short to eat bad food.“ = „Život je příliš krátký na to, abychom jedli špatné jídlo.“

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepsi hamburgery v CR. Vynikajici jidlo, stylove prostredi, prijemna a rychla obsluha a nyni maji i vlastni pivo. Vse potvrzuje fakt, ze sem na jidlo jezdi i Prazaci.
Blackdog Bar&Grill Blackdog Bar&Grill Blackdog Bar&Grill
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Povinná návštěva při cestě kolem Berouna, když už pro nic jiného tak tradici. Spolehlivá kvalita, i když po boomu burger restaurací už to není to zjevení jako před léty. Přesto a právě proto se zde budeme zastavovat i nadále.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO