Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 270x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Blackdog Bar&Grill

Blackdog Bar&Grill je živá restaurace v centru Berouna. Pro hosty je zde připraveno pečlivě sestavené sezonní menu zejména severo a latinsko-americké kuchyně, zaměřené na poctivé burgery, tex-mex a pravé texaské BBQ. Bar nabízí pivo Holba z Moravských Hanušovic v Jeseníkách, pravidelně obměňovaný výběr piv z malých a středních pivovarů, kvalitní vína od malých vinařů a výbornou kávu La Bohéme. Příjemnou atmosféru můžete vychutnat v restauraci, na klidné terase či nekuřácké verandě, nebo v samostatném salónku pro uzavřenou společnost. 

Vše v Blackdog Bar&Grill je postaveno na hlavní myšlence „Life‘s too short to eat bad food.“ „Život je příliš krátký na to, abychom jedli špatné jídlo.“

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Uvnitř resturace příšerné dusno. Čekání na první pivo nekonečné. Peronálu je dost, ale čekací doba je dlouhá. Zdá se mi, že se to tu horší. Burgry dobrý, ale houska se jaksi rozpadala. Stejně se sem vracíme jen kvůli žebrům a burgrům.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vše naprosto v pořádku, jakožto vždy v tomto podniku. Příjemná obsluha, krásné prostředí a dobré jídlo. Vždy když se dostanu do Breouna, tak Blackdog je jasná volba.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO