Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 250x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Black Horse irská restaurace

Black Horse je neformální restaurace s tradiční irskou kuchyní a pivem. Jedná se o jednu z nejstarších "hospod" v historii Liberce. Po rekonstrukci nabízí dušená masa, grilované steaky, šťavnaté hamburgery, jehněčí a krůtí masa, zeleninu ve všech podobách a úpravách, oblíbené brambory a typické dezerty.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Dnes jsem zde byla na obědovém menu. Jídlo mě tentokrát celkem zklamalo. Dýňová polévky nebyla osolená ani nijak okořeněná. Z druhých jídel jsem si vybrala pomalu pečenou vepřovou krkovici a mačkané brambory a okurkový salát. Krkovice mi byla přinesena krvavá (prý připravená medium... čekala jsem u "pomalu pečené krkovice" pomalu upečený plátek masa, co se bude rozpadat, asi se budu muset příště víc ptát na úpravu jídla), nechala jsem si maso dopéct... i tak nebyla krkovice nijak osolená, okořeněná :-( v mačkaných bramborách byla syrová jarní cibulka, což mě také moc nenadchlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO