Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií
Staroměstské náměstí 460/29, Praha 1, Praha
· Právě otevřeno (17:00 - 03:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Black Angel’s bar

Black Angel’s Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let typu tzv. „public house“, kde se lidé všech společenských vrstev potkávali se svými známými, přáteli, aby po těžkém dni v práci potěšili ducha sklenkou dobrého drinku, jež byl v té době zcela nepochopitelně zakázán.
Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v druhém suterénu hotelu U prince na Staroměstském náměstí, jenž v minulosti nesl název U Černého anděla. V prostorách s původním gotickým a románským kamenným zdivem, které navozuje atmosféru utajovaného „scházení se“, Vás ponoří do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Sice jsem původně chtěl dát 1 hvězdičku, nicméně nakonec i po debatě s drahou polovičkou dám 2, ale rozhodně nedoporučuji a nikdy více se nevrátím. Takové zklamání jsem již dlouho nezažil. Recenze píši málokdy a malé zklamání neřeším, to může být subjektivní, ale dnešní zážitek byl tak hrozný, že nemohu jinak a budu se snažit být objektivní. Již při příchodu problém s rezervací, na mé jméno nic. Toto ale dle všeho byla chyba RESTU, neboť na mé jméno rezervace k dispozici nebyla, jen na jakési hodně vzdálené z času, kdy jsem ji činil. Domníval jsem se, že při elektronické komunikaci k záměně jmen nedochází, ale asi se mýlím. Nicméně ke stolu jsme se dostali. Při příchodu jsme museli povinně do šatny odložit kabáty, což bylo vlastně dobře, abychom se mohli u stolu alespoň pohnout, bohužel tato povinnost odevzdat kabáty zřejmě platí jen proněkoho, takže z obou stran na nás padali svršky cizích lidí. Musím říci, že jsem měl velké očekávání. Skutečně jsem si to chtěl užít a čekal příjemné prostředí, dle recenzí s perfektní obsluhou, která ráda poradí. TAK TO OPRAVDU NE !!!! Sezení velice stísněné, stolečky tak blízko sebe, že jen 10 cm od loktů máte loket někoho cizího (což mi opravdu vadí, je to skutečně blízko) a hlavně soukromí tedy žádné. Rozhovory cizích lidí jsem díky blízkosti slyšel více, než ty vlastní a svršky těch, co je nenechaly v šatně, to jsem již psal. Na stole přistálo jedno MENU, jen jedno...což je super, kdybychom možná seděli vedle sebe, ale jinak, nepraktické, může si vybírat jen jeden, ale OK. Obsluha velice neochotná, menu spíše přiletělo, než bylo přineseno, ale aspoň jsme jej měli, vedlejší stůl si po 20 minutách bez jakéhokoli kontaktu musel urgovat a až pak si mohli vybírat. Dle jiných recenzí jsem čekal obsluhu, která poradí, pěkně doporučí a prostě fakt servis. TO NEHROZILO !!!! Jen stroze už máte vybráno, tak šup, musím jít. Po chvíli přistál drink, jako zřejmě z kvalitních surovin a chuťově OK, ale ceny vzhledem k množství neadekvátní (kdyby byl servis, tak OK, ale takto NE). Ve sklenici, která má cca 2 dcl byla kostka ledu, o velikosti dvou třetin sklenice, takže prostor na drink nic moc a cena 250 Kč...OK, kvalita něco stojí...ale nějaké popovídání či skutečně obsluhu, to se nám nedostalo...Pokud byste chtěli něco jiného než drink, třeba pivo, tak Plzeň za 95, ale velikost, neuvedená, jen 1 porce, což dle mého není v pořádku, protože si nemůžete ověřit míru...ale na to jsme nepřišli...to jen, že jsem si toho všiml....závěrem tedy skutečně nedoporučuji, žádný zážitek se nekonal, jediná slova byla, nesmí se fotit (což stoly kolem nás rozhodně nedodržovaly) a pak už máte vybráno....opravdová katastrofa...ale snad budete mít více štěstí na obsluhu...já tam již nikdy více nevkročím...

Hefka
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Ne nadarmo se jedná o jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) pražský koktejl bar. Každá návštěva je zážitek. Koktejly zážitkové, prostředí pěkné a plusem je příjemná hudba. Paní co nás obsluhovala měla do příjemné obsluhy velice velice daleko. Taková obsluha by mě naštvala i v McD..natož v podniku jako je Black Angels. Naštěstí jsme změnili stůl a ujal se nás velmi milý kluk, který ochotně popsal a odprezentoval koktejly. A také výrazně vylepšil zážitek.

Jonas
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Přišly jsme přesně na čas. Dolu k baru nás uvedla hosteska a posadila. Prostředí je velmi útulné. Barman, který nás obsluhoval znal perfektně svou práci, i když bylo znát, že byl trochu nervozní. Koktejly byly skvělé a jejich prezentace byla taky bezchybná. Rádi se sem zase vrátíme.

Jirka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno