Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Black Angel’s Bar

Přehled hodnocení
94% celkově
86% personál
94% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Ne nadarmo se jedná o jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) pražský koktejl bar. Každá návštěva je zážitek. Koktejly zážitkové, prostředí pěkné a plusem je příjemná hudba. Paní co nás obsluhovala měla do příjemné obsluhy velice velice daleko. Taková obsluha by mě naštvala i v McD..natož v podniku jako je Black Angels. Naštěstí jsme změnili stůl a ujal se nás velmi milý kluk, který ochotně popsal a odprezentoval koktejly. A také výrazně vylepšil zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přišly jsme přesně na čas. Dolu k baru nás uvedla hosteska a posadila. Prostředí je velmi útulné. Barman, který nás obsluhoval znal perfektně svou práci, i když bylo znát, že byl trochu nervozní. Koktejly byly skvělé a jejich prezentace byla taky bezchybná. Rádi se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na tento bar jsem se moc těšila. Prostředí je moc hezké a i personál je milý. Velkou výtku mám k nápojovému lístku. Nápojový lístek je složen z příběhů o drincích a aby si byl člověk schopný vybrat, tak by nad tím musel strávit celý večer. Nebyla jiná možnost než si nechat doporučit. Chtěla jsem drink na vodce. Podle mého názoru se z vodky dá udělat spousty zajímavých drinků...nicméně jsem se 2x chtěla nechat překvapit a barman udělat víceméně 2x ten samý drink. Určitě na můj názor má vliv velké očekávání od tohoto podniku.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Narozeninové posezení s rodinou. Prostředí okouzlující jako vždy, jen živá hudba občas moc nahlas (že by i zbytečně řvala do reproduktorů?). Personál velice přívětivý, jako obvykle... :)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tento bar je skvělý svou atmosférou a nabídkou originálních drinků. Většinou bývá i skvělá obsluha, ovšem při naší poslední návštěvě byla asi nová a přístup nic moc na takový podnik, takže to velice kazilo zážitek z celého prostředí. Jinak ale vše perfektní tak, jak se očekává.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bar Black Angles patri mezi nejlepsi bary v Praze. Prostredi, personal, menu vzdy vynikajici. ;) Thank U!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO