Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Black Angel’s Bar

Black Angel’s Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let typu tzv. „public house“, kde se lidé všech společenských vrstev potkávali se svými známými, přáteli, aby po těžkém dni v práci potěšili ducha sklenkou dobrého drinku, jež byl v té době zcela nepochopitelně zakázán. Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v druhém suterénu hotelu U prince na Staroměstském náměstí, jenž v minulosti nesl název U Černého anděla. V prostorách s původním gotickým a románským kamenným zdivem, které navozuje atmosféru utajovaného „scházení se“, Vás ponoří do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy.

Jako projekt je Black Angel's Bar výtvorem šéfbarmana Pavla „Pavky“ Šímy, který byl v polovině roku 2009 pověřen rekonstrukcí jednoho z pater hotelu na vlajkovou loď společnosti ve spolupráci se Zdeňkem Kaštánkem, head bartenderem londýnského Quo Vadis, který zaštítil projekt jako externí poradce. V roce 2012 byl bar zařazen do 50 nejlepších barů světa podle The Sunday Times a oceněn jako nejlepší hotelový bar v ČR na Czech bar awards. Podle anglického magazínu The spirits business byl vybrán jako jeden ze 6 barů v Evropě do World's Best Bars pro rok 2013.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Narozeninové posezení s rodinou. Prostředí okouzlující jako vždy, jen živá hudba občas moc nahlas (že by i zbytečně řvala do reproduktorů?). Personál velice přívětivý, jako obvykle... :)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tento bar je skvělý svou atmosférou a nabídkou originálních drinků. Většinou bývá i skvělá obsluha, ovšem při naší poslední návštěvě byla asi nová a přístup nic moc na takový podnik, takže to velice kazilo zážitek z celého prostředí. Jinak ale vše perfektní tak, jak se očekává.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO