Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Black Angel’s Bar

Black Angel’s Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let typu tzv. „public house“, kde se lidé všech společenských vrstev potkávali se svými známými, přáteli, aby po těžkém dni v práci potěšili ducha sklenkou dobrého drinku, jež byl v té době zcela nepochopitelně zakázán. Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v druhém suterénu hotelu U prince na Staroměstském náměstí, jenž v minulosti nesl název U Černého anděla. V prostorách s původním gotickým a románským kamenným zdivem, které navozuje atmosféru utajovaného „scházení se“, Vás ponoří do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy.

Jako projekt je Black Angel's Bar výtvorem šéfbarmana Pavla „Pavky“ Šímy, který byl v polovině roku 2009 pověřen rekonstrukcí jednoho z pater hotelu na vlajkovou loď společnosti ve spolupráci se Zdeňkem Kaštánkem, head bartenderem londýnského Quo Vadis, který zaštítil projekt jako externí poradce. V roce 2012 byl bar zařazen do 50 nejlepších barů světa podle The Sunday Times a oceněn jako nejlepší hotelový bar v ČR na Czech bar awards. Podle anglického magazínu The spirits business byl vybrán jako jeden ze 6 barů v Evropě do World's Best Bars pro rok 2013.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Ne nadarmo se jedná o jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) pražský koktejl bar. Každá návštěva je zážitek. Koktejly zážitkové, prostředí pěkné a plusem je příjemná hudba. Paní co nás obsluhovala měla do příjemné obsluhy velice velice daleko. Taková obsluha by mě naštvala i v McD..natož v podniku jako je Black Angels. Naštěstí jsme změnili stůl a ujal se nás velmi milý kluk, který ochotně popsal a odprezentoval koktejly. A také výrazně vylepšil zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přišly jsme přesně na čas. Dolu k baru nás uvedla hosteska a posadila. Prostředí je velmi útulné. Barman, který nás obsluhoval znal perfektně svou práci, i když bylo znát, že byl trochu nervozní. Koktejly byly skvělé a jejich prezentace byla taky bezchybná. Rádi se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na tento bar jsem se moc těšila. Prostředí je moc hezké a i personál je milý. Velkou výtku mám k nápojovému lístku. Nápojový lístek je složen z příběhů o drincích a aby si byl člověk schopný vybrat, tak by nad tím musel strávit celý večer. Nebyla jiná možnost než si nechat doporučit. Chtěla jsem drink na vodce. Podle mého názoru se z vodky dá udělat spousty zajímavých drinků...nicméně jsem se 2x chtěla nechat překvapit a barman udělat víceméně 2x ten samý drink. Určitě na můj názor má vliv velké očekávání od tohoto podniku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO