Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro zahrada

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
83% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 9x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Moje druhá návštěva, konečně jsem se dostala na zahrádku, ale bohužel trochu zklamání. Od minule mi to tam přijde takové sešlé a sendvič, který stojí 100Kč byl okoralý a moc mi nechutnal. Kamarádka měla dort a byl prý docela dobrý. Přijde mi, že jídlo šlo trochu dolů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná zahrádka, jakou by ve vnitrobloku, kousek od Náměstí Míru čekal asi málokdo. Vzrostlé stromy poskytují stín i za největšího vedra, spousta rostlin, vůní, už kvůli tomu má smysl sem zajít. A abych nezapomněl, také tu mají výbornou kávu a čokoládový cheesecake a milou obsluhu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne letni sobotni rano a snidane na kouzelne zahradce jen par kroku od namesti Miru. Dokonale predevsim prostredi zahradky, skvele domaci limonady, k snidani moznost bezlepkovych livanencku ktere by ovsem mohly mit vetsi porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zvolili jsme hlavně kvůli moc příjemné zahrádce ve vnitrobloku, kde není znát, že jste v centru města. Obsluha je tu fajn a jídlo také dobré, takže určitě ještě zajdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy moc dobré jídlo, výborná čočková polévka, příjemné posezení a milá ochotná a vstřícná číšnice. Nelze nic vytknout, jen to, že nevaří až do konce pracovní doby.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé místo pro příjmné posezení s přáteli. Na zahrádce tohoto bistra se cítíte opravdu nádherně, je to jedno z mála míst, kde se člověk cítí uvolněně. Chválím moc dobré dorty.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemný podnik se zahrádkou, ideální pro posezení s přáteli, strava zdravá a výtečná, nápoje domácí. Koupili jsme si i nějaké dobroty u pultu na doma, čerstvé a chutné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc tímto děkuji příjemné obsluze mladého muže.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bistro s naprosto bezkonkurenční zahrádkou, kde vám rostou nad hlavou dokonce meruňky :D Jídlo výborné, obsluha velmi příjemná, skvěle vypadají dorty - příště!:)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této kavárny se moc ráda vracím. Mají skvělé kafe, úžasné a "zdravé" dortíky. Obsluha kavárny je vždy milá a příjemná. Navíc mají překrásnou zahradu. S části je to i obchod, takže si tam můžete i nakoupit domů :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO