Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Bistro Yoon

Malé bistro a kavárna v jednom, založené dvěma nadšenými holčinami, které mají rády kavárenskou atmosféru, její ruch, vůně, zvuky a příběhy stálých zákazníků. Spojuje je ale také láska ke všemu dobrému, kávě, čaji, rychlému a zdravému smoothie a k tomu všemu něčemu dobrému na zub.
V Bistru Yoon Vám přiraví výběrovou kávu z české pražírny Doubleshot. Umixují Vám zdravé smoothie, které si můžete vzít s sebou jako rychlou sváču nebo snídani, uvaří Vám polívčičku a namažpu chleba od pana Kollingera nějakou dobrou, čerstvou pomazánkou. Pokud přijdete na odpolední kávu nebo na čaj “o páté”, nabídnou Vám k tomu nějakou sladkou dobrotu.
Nabídka jídel se mění každý den a přizpůsobujeme ji sezónní nabídce ovoce a zeleniny.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba