Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie
Na mapě

Informace Bistro u Trumpetky

Bistro se nachází na břehu Labe v obci Lounky na trase cyklostezky Praha-Drážďany Žernoseky, Litoměřice, Roudnice nad Labem, Mělník. Pokud připlujete lodí, můžete jí zakotvit u mola .V bistru můžete ochutnat rozmanité speciality na grilu jako jsou čerstvé ryby, šťavnaté steaky nebo grilovaná zelenina. V letních měsících možno stanování, parkování karavanů na louce 100m od Bistra. Kapacita parkování 40 míst,posezení u krbu 50 míst,letní zahrádka neomezená.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno