Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Bistro Šupito Presto

Nekuřácké bistro Vám nabízí k posezení letní zahrádku i dětský koutek. V menu objevíte například pizzu, gyros, saláty, dezerty a kávu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Káva Bazzara, kterou Vám zde připraví, patří k nejlepším ve městě. Doporučuji s výtečným tiramisu, které s láskou peče paní domácí. Pohladí i horká čokoláda s domácí šlehačkou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes vynikající risotto se zeleninou, voňavé bílým vínem. Hráškový krém rovněž výtečný, stejně jako včerejší karotkový krém a čínské nudle s masem gyros. Nová nabídka poledních menu je báječné oživení!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nově v nabídce polední jídlo - vždy polévka a hlavní jídlo, obvykle čerstvé těstoviny. 99 a 25 Kč. Dnes vynikající fazolová, včera brokolicový krém a skvělé špagety s kuřecím a tomatovou omáčkou. Málokde mají čerstvou pastu al dente - tady ano.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO