Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Schnitzel King

Originální fast-foodové bistro zaměřené především na přípravu čerstvých řízků z kvalitních surovin v mnoha variacích, připravují se také různé druhy smažených sýrů a čerstvé tortilly z grilu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Mám to tady ráda. Pokud chcete vydatné jídlo v podobě řízku, určitě sem zajděte. Porce jsou velké, ceny přiměřené a obsluha moc milá. Jen to prostředí nic moc, doporučila bych přidat na úklidu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Musím říct, že jsem si zde docela pochutnala. Jedná se o fast food, který se specializuje na řízky. Zkusila jsem řízkovou variantu burgeru, která byla moc dobrá. Na výběr máte dvě velikosti. Hranolky mi taky chutnaly. Obsluha byla moc milá a ochotná. Samozřejmě jídlo není žádná extra kvalita a prostředí také nečekejte luxusní, takže za mě je Schnitzel King lepší průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO