Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Santinka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte příjemné bistro v Dejvicích a ideálně na skok před představením v Dejvickém divadle, tak se nespletete. Quiche koláč se sklenkou bílého, rychle připravené, chutné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Moc příjemné místo v dejvicích, skvělý tataráček od Na Kopci a příjemná obsluha. Dali jsme si rozlévané vína a vše nás velmi mile překvapilo..... Přijdeme určite zas.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bistro jsem navštívila už poněkolikáté a byla opět spokojená, i když dnes v jedné porci hovězích líček převládalo maso, které se nedalo úplně zkonzumovat: zkrátka kuchař zrovna nabral několik kusů s kližkami, které když se vyskytují mezi šesti kousky jedno, tak to člověk v tomto druhu jídla pochopí. Když jsou tři, je horší... Obsluha si však všimla, že je něco "špatně" a sama nabídla kávu zdarma jako kompenzaci. Jinak maso velmi chutné, omáčka též a naprosto vynikající cheesecake se zázvorem! Dobré francouzské víno za rozumnou cenu, určitě doporučuju na rychlý oběd nebo příjemnou snídani. Obsluha skvělá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme s kolegou na polednim menu, jidlo bylo vynikajici a porce presn takova, aby clovek nemel hlad ani nebyl precpanej. Sympaticka je i voda z kohoutku k jidlu zdarma. Vetsina hospod, by si z tohoto "bistra" mela vzit priklad!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Malé milé bistro. Výborné vinko, káva. Ceny trošku vyšší, jídlo není pro velké jedliky nebo hladovce
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malé bistro v přízemí novostavby, dceřinka restaurace NAKOPCI. Mají zde výborné saláty a tatarák, který je identický s tím vyhlášeným z restaurace NAKOPCI. Výborná volba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo na nedělní snídani s kamarádkou, výborná káva a omeletka s džusem nastartuje parádní den. I na večer příjemné místo s výběrem vín a občerstvení. Určitě doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do santinky jsem sel specielne na tatarak z na kopci. Chutove dobry, nicmene ne stejny jako na kopci a misto hranolek se podava bageta. Jinak doporucuji dat si plnenou bramboru!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO