Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Santinka

Moderní nekuřácké Bistro s nádechem francouzské ležernosti nabízející kvalitní chutné pokrmy a výtečná vína. Podnik klade důraz na přípravu výborné kávy. Interiér ozvláštněný dílem Jakuba Matušky aka Maskera. Samozřejmostí je silná a rychlá wifi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Moc příjemné místo v dejvicích, skvělý tataráček od Na Kopci a příjemná obsluha. Dali jsme si rozlévané vína a vše nás velmi mile překvapilo..... Přijdeme určite zas.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bistro jsem navštívila už poněkolikáté a byla opět spokojená, i když dnes v jedné porci hovězích líček převládalo maso, které se nedalo úplně zkonzumovat: zkrátka kuchař zrovna nabral několik kusů s kližkami, které když se vyskytují mezi šesti kousky jedno, tak to člověk v tomto druhu jídla pochopí. Když jsou tři, je horší... Obsluha si však všimla, že je něco "špatně" a sama nabídla kávu zdarma jako kompenzaci. Jinak maso velmi chutné, omáčka též a naprosto vynikající cheesecake se zázvorem! Dobré francouzské víno za rozumnou cenu, určitě doporučuju na rychlý oběd nebo příjemnou snídani. Obsluha skvělá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO