Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Saní

    Praha, Karlínské náměstí 235/13, 18000

Bistro Roh

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dát téměř 2 stovky za hotovku z poledniho menu, pro kterou si člověk chodí k pultu se mi zda docela dost. A bohužel nejsem úplně přesvědčena o tom, ze by cena odpovídala kvalitě.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi chutné, čerstvé a hlavně lehké!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nové bistro v Karlíně s malůvkami od Pasty Onera. Výborná jídla, zvláště pak menu ve všední den, vynikající domácí limonády, pomerančová s hřebíčkem za to stojí! Vymění i jídlo, když se jim nepovede a nemají s tím problém, za mě palec nahoru a hlavně nezavírejte! :))
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dvě návštěvy krátce po sobě a poněkud rozporuplné pocity. Trochu se zdá, že koncept se trochu rozchází s realitou. První návštěva před cca 2 týdny by posbírala kompletní sadu hvězdiček. Jídlo bylo skvělé a ocenil jsem možnost vybrat si mezi objednáním u pultu v dolní části restaurace a sezením s obsluhou v horní. Také jídlo bylo skvělé, chuťově vyvážené s velkým citem, prostě příjemný zážitek. Aktuální druhá návštěva už zanechala o něco horší dojem. Personál byl stále poměrně vstřícný, ale po cca 15 minutách čekání na obsluhu jsem se dozvěděl, že během obědu neobsluhují. Když jsem si tedy šel objednat k pultu, čekali jsme na jídlo z denní nabídky dalších cca 15 až 20 minut. K tomu plněná kuřecí kapsa zůstala na pánvi zřejmě o malý kousek déle, než měla. Pořád velmi solidní jídlo, ale přece jen bych od tohoto konceptu čekal více.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace mě nezaujala. Byla jsem tam v době oběda. Napůl jídelna/restaurace kde se objednává s tácem v ruce u pokladny. Hlavní jídlo Vám pak donese číšník ke stolu. Na jídlo jsem čekala hrozně dlouho a nebylo to ani tak chutné.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO