Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Roh

Zde vaří a podávají to, co sami mají rádi. Lunch "bistro service". Dinner "dining style"

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi chutné, čerstvé a hlavně lehké!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Nové bistro v Karlíně s malůvkami od Pasty Onera. Výborná jídla, zvláště pak menu ve všední den, vynikající domácí limonády, pomerančová s hřebíčkem za to stojí! Vymění i jídlo, když se jim nepovede a nemají s tím problém, za mě palec nahoru a hlavně nezavírejte! :))
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dvě návštěvy krátce po sobě a poněkud rozporuplné pocity. Trochu se zdá, že koncept se trochu rozchází s realitou. První návštěva před cca 2 týdny by posbírala kompletní sadu hvězdiček. Jídlo bylo skvělé a ocenil jsem možnost vybrat si mezi objednáním u pultu v dolní části restaurace a sezením s obsluhou v horní. Také jídlo bylo skvělé, chuťově vyvážené s velkým citem, prostě příjemný zážitek. Aktuální druhá návštěva už zanechala o něco horší dojem. Personál byl stále poměrně vstřícný, ale po cca 15 minutách čekání na obsluhu jsem se dozvěděl, že během obědu neobsluhují. Když jsem si tedy šel objednat k pultu, čekali jsme na jídlo z denní nabídky dalších cca 15 až 20 minut. K tomu plněná kuřecí kapsa zůstala na pánvi zřejmě o malý kousek déle, než měla. Pořád velmi solidní jídlo, ale přece jen bych od tohoto konceptu čekal více.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO