Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bistro-Restaurant U Kostela


Taradiční restaurant s bohatou historií v domě ze 16. století se nachází nedaleko Karlova mostu, přímo na jedné z nejoblíbenějších turistických tras, tvz. Královská cestě. Zachoval si však klidnou, pohodovou atmosféru. Interiér je stylový a útulný, nechybí klenuté stropy s fragmenty starých ručních maleb, inspirovaných G. Arcimboldem. Restaurace má v letním období velká otevřená okna vedoucí přímo na Malostranské náměstí a je ideálním místem, kde můžete posedět, pojíst a vychutnávat atmosféru staré Prahy. Kuchyň je moderní a nabízí kromě tradičních českých jídel i několik originálních specialit ze zvěřiny a kachen.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba