Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Polévkárna Supa Supa

Polévkové bistro, které nabízí široké spektrum pokrmů a to jak tradičních českých, tak i s nádechem exotiky. Zakládají si na tom, aby jídla byla připravována s poctivostí a z kvalitních surovin, bez použití náhražek, polotovarů a umělých dochucovadel. V žádném jídle nenajdete glutamát či jiné "chemie", za to ručí! Berou ohledy i na zákazníky, kteří dávají přednost bezmasým jídlům a snaží se jim vyjít vstříc. Pokud přijdete s dítětem, mají tu pro něj připravenou speciální židličku, lžičku i bryndák ;). Po jídle nezapomeňte na dobrou kávu, fairtrade čaj nebo zdravější typy limonád a nápojů. Dočkáte se tu i bezlepkových jídel, která do menu zařazují denně. Také pečou domácí koláče a různé zákusky. Vše si rovněž můžete odnést s sebou!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO