Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Peter's Apartment

Přehled hodnocení
94% celkově
89% personál
89% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zašli jsme sem na sobotní snídani s kamarády a moc se nám tu líbilo. Personál milý, french toast opravdu výborný!, lívance a vajíčka také dobré...jen jsme trochu déle čekali na jídlo i přes to, že byl obsazen jen jeden další stůl...a byla nám docela zima...jinak ale super bistro s příjemným prostředím :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Our best love place for lunch recently, friendly, delicious foods and nice coffee. First time i saw the bartender made the iced latte just like making the cocktail and i can say it's best iced coffee in town!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krása, nadšení! Úžasný interiér, originální design, posezení venku na lehátkách, milá rychlá obsluha, vlastní káva. Ano - není tomu co vytknout. Jsem ráda, že se vinohrady plní takovýmito podniky. Doporučuji!
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
velmi příjemné prostředí v blízkosti Riegrových sadů, Akropole a nám. Jiřího z Poděbrad, milá a ochotná obsluha a moc dobrá polévka se super chlebo-vekou! Rádi se vrátíme a ochutnáme třeba snídaně :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO