Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Peter's Apartment

Hledáte něco nového? Stavte se na návštěvu do Peter’s Apartment. Nový vinohradský přírůstek se vymyká svou neformálností a nevyhraněností. Je libo domácí bublaninu? Drink uprostřed dne? Nebo snad utopence? To vše a mnohem víc vám naservíruje výhradně pánská obsluha, která kašle na pevně stanovenou otevírací dobu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krása, nadšení! Úžasný interiér, originální design, posezení venku na lehátkách, milá rychlá obsluha, vlastní káva. Ano - není tomu co vytknout. Jsem ráda, že se vinohrady plní takovýmito podniky. Doporučuji!
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
velmi příjemné prostředí v blízkosti Riegrových sadů, Akropole a nám. Jiřího z Poděbrad, milá a ochotná obsluha a moc dobrá polévka se super chlebo-vekou! Rádi se vrátíme a ochutnáme třeba snídaně :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO