Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 53 %      hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BISTRO´OS

Přehled hodnocení
53% celkově
48% personál
66% prostředí
61% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 4x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Inu, není fér dělat závěry po první návštěvě, ale první dojem je první dojem! Bistro je úžasně položené, v centru a zároveň v klidné ulici. Interiér slibuje mnoho, moderní, vzdušný, přesně tak, jak má bistro vypadat. Ale to jídlo! Děs! Snad jsme jen prostě dnes neměli štěstí na výběr z poledního menu, ale to jehněčí se nedalo ani užvýkat...
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Největší devizou podniku je jeho lokalita v blízkosti Národní třídy. Vkusný je také interiér se zajímavostí v podobě kuchyně v horním patře. Čočkové placičky byly ale malé a s trochou salátu, se kterými byly podávány, nemůžou zasystit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Útulné bistro blízko stanice metra, které nabízí velmi zajímavé pokrmy. I když stálé menu není obsáhlé, nabídka denního menu je velice rozmanitá. A vaří opravdu chutně!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný koutek v centru Prahy nedaleko stanice metra Národní třída. Čistý, jednoduchý interiér s technickými vychytávkami, obsluha úžasná - úsměv na tváři mám ještě teď. Polívka průměr, ale plněná paprika s polentou, kapari a fialovými lupínky nevím z čeho ve mě zanechala dojem brzkého návratu :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO