Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 18x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BISTRO´OS

Restaurace Bistro’Os nabízí každý den k obědu dvě až tři polévky a pět hlavních jídel, z nichž jedno vždy je „Yogamenu“, tedy zdravé a lehké bezmasé jídlo. Další jídlo si můžete vzít s sebou do ruky jen tak, pokud právě spěcháte.

K tomu se vždy podávají domácí dezerty.

Jídla vždy vybírají podle sezony a rozmanitých chutí, nesoustředí se jen na jednu kuchyni nebo jeden typ jídel. Heslem bistra je simple dining, tedy svěží a jednoduchá jídla, po kterém jste schopni ještě odpoledne pracovat.

Odpoledne potom nabízí zábavu „Aprés Travail“, tedy oddych po práci, možnost skočit si na jednu, dvě skleničky a odejít včas domů. K tomu Vám naservírují velký výběr drobných pochutin na malých talířcích, teplých i studených, kdy se účtuje jednotnou cenu dle počtu talířků, které si odnesete ke stolu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na pracovní oběd nebo snídani je to ideální místo. Moderní, minimalistický interiér a příjemná obsluha. V době oběda tam bývá dost plno, a proto doporučuji udělat si rezervaci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět nezklamali. Nicméně jedinou výtkou v zimě zůstává poměrně nízká teplota. Stačilo by trochu přitopit a návštěva by byla bez chybičky. Příjemné prostředí i obsluha a káva také dobrá :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bistro v Ostrovní jsem objevila zcela nedávno, díky novým kolegům:). Velmi dobře vaří, obsluha je moc příjemná . Polední menu je vždy pestré a zahrnuje i nápoj. Kohoutkovou vodu si sami můžete natočit do připravených sklenic či karafy. Člověk se tam cítí příjemně. Jen je tam poněkud chladněji, ale to je asi tím prostorem... Už se těším na další skvělou nabídku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO