Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 13x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BISTRO´OS

Restaurace Bistro’Os nabízí každý den k obědu dvě až tři polévky a pět hlavních jídel, z nichž jedno vždy je „Yogamenu“, tedy zdravé a lehké bezmasé jídlo. Další jídlo si můžete vzít s sebou do ruky jen tak, pokud právě spěcháte.

K tomu se vždy podávají domácí dezerty.

Jídla vždy vybírají podle sezony a rozmanitých chutí, nesoustředí se jen na jednu kuchyni nebo jeden typ jídel. Heslem bistra je simple dining, tedy svěží a jednoduchá jídla, po kterém jste schopni ještě odpoledne pracovat.

Odpoledne potom nabízí zábavu „Aprés Travail“, tedy oddych po práci, možnost skočit si na jednu, dvě skleničky a odejít včas domů. K tomu Vám naservírují velký výběr drobných pochutin na malých talířcích, teplých i studených, kdy se účtuje jednotnou cenu dle počtu talířků, které si odnesete ke stolu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Vše by bylo ok, je to moje oblíbená restaurace, ale tentokrát tam byla příšerná zima a neustále otevírané vstupní dveře znepřijemnily celou návštěvu restaurace - je to škoda, řešení vstupu do restaurace není vhodné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá a vstřícná obsluha a výborná kuchyně.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Všechno bylo výborné (víno, polévka, hlavní jídlo), personál byl nenápadný a ochotný, jenom přípitek (prosecco) byl odpudivý - bez bublinek, špatné chuti, barista ho neměl rozlévat
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO