Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 53 %      hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BISTRO´OS

Restaurace Bistro’Os nabízí každý den k obědu dvě až tři polévky a pět hlavních jídel, z nichž jedno vždy je „Yogamenu“, tedy zdravé a lehké bezmasé jídlo. Další jídlo si můžete vzít s sebou do ruky jen tak, pokud právě spěcháte.

K tomu se vždy podávají domácí dezerty.

Jídla vždy vybírají podle sezony a rozmanitých chutí, nesoustředí se jen na jednu kuchyni nebo jeden typ jídel. Heslem bistra je simple dining, tedy svěží a jednoduchá jídla, po kterém jste schopni ještě odpoledne pracovat.

Odpoledne potom nabízí zábavu „Aprés Travail“, tedy oddych po práci, možnost skočit si na jednu, dvě skleničky a odejít včas domů. K tomu Vám naservírují velký výběr drobných pochutin na malých talířcích, teplých i studených, kdy se účtuje jednotnou cenu dle počtu talířků, které si odnesete ke stolu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Inu, není fér dělat závěry po první návštěvě, ale první dojem je první dojem! Bistro je úžasně položené, v centru a zároveň v klidné ulici. Interiér slibuje mnoho, moderní, vzdušný, přesně tak, jak má bistro vypadat. Ale to jídlo! Děs! Snad jsme jen prostě dnes neměli štěstí na výběr z poledního menu, ale to jehněčí se nedalo ani užvýkat...
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO