Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Do tohoto podniku rezervaci nepotřebujete! Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Momento Café

V příjemném prostředí si vychutnejte kvalitní značkové teplé nápoje z rodiny Piacetto. Součástí nabídky jsou i čerstvé cukrářské výrobky. Pokud dostanete hlad, je tu pro vás nabídka čerstvých lahůdkářských výrobků nebo zapečených sendvičů panini. Nechybí česká specialita v podobě obložených chlebíčků nebo francouzského rozpečeného pečiva. Za zmínku stojí také nabídka zmrzlin a ovocných sorbetů. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bistro Momento Café se nachází v centrální části vojenské nemocnice v hale, hned vedle výtahů. Je zde příjemné spočinutí po odběrech krve, nebo dlouhém čekání u doktorů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po nekonečném čekání před ordinacemi lékařů ve vojenské nemocnici mi přišlo velmi vhod příjemné posezení nad dobrou kávičkou. Mají zde i výběr sendvičů a chlebíčků.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Momento je oázou uprostřed vojenské nemocnice. Můžete si zde oddechnout u kávy, nebo po odběrech krve v klidu posnídat. Mají zde výběr baget, croasanů i něco sladkého.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO