Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 174x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Magdalene

Přehled hodnocení
95% celkově
93% personál
93% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 135x
4 34x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bistro Magdalena byla opět úžasná. Oslavili jsme zde mé narozeniny. Jídlo bylo úžasné, personál prostě ukázkový. Prostředí je nádherné. Opět se těšíme, až si tu sedneme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace s kvalitním jídlem, milým a ochotným personálem.Všude čisto a útulno. Velmi kladně hodnotím novou rekonstrukci. Díky tomu se výrazně zvětšila plocha v dětské části restaurace. Super. Moc všem doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná kuchyně jako vždy, nejoblíbenější předkrm Domácí paštika s cibulovou marmeládou a pečivem, jako hlavní jídlo doporučuji Konfitované kachní stehno podávané na cibulovém zelí s bramborovým knedlíkem :-) PS: jen trochu zmatky s rezervací
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrá, kvalitní středomořská kuchyně, výborný a pozorný personál. Rezervace bez problémů, slavnostnější prostření stolu bylo dle požadavku. Spokojenost ve všech směrech.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obvykle dávám 4/5 hvězdiček, ale dnes pouze 3. Jídlo bylo sice dobré, ale porce poloviční, za hodinu bude hlad. Navíc jsou jídla dražší - zmizela nabídka za 89.- což neodpovídá menší porci.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme velké očekávání, po předchozích zkušenostech s touto restaurací. Bohužel jídlo nás moc neoslovilo, ale je možné, že kuchař neměl svůj den...Restaurace byla plná a bylo vidět, že moc nestíhají.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Narozeninový oběd v Bistru Magdalene jsme si velice vychutnali, neboť je vždy pro nás zárukou kvality a spokojenosti. Každý kdo sem přijde by si určitě měl dát domácí paštiku s cibulovou marmeládou a pečivem a 250 g grilovaný steak z marinované vepřové krkovice s farmářskými bramborami a salátem Coleslaw. Pesronálu nemáme co vytknout, opět nezklamali.
Bistro Magdalene Bistro Magdalene Bistro Magdalene
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí příjemná a ochotná obsluha, usměvavá. Jídlo vždy výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ako vždy, skvelé, sem sa vždy rada vrátim, jedlo výborné, vínko tiež, personál veľmi príjemný a profesionálny. Návštevu tejto reštaurácie odporúčam každému, kto sa rád dobre naje v príjemnom prostredí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO