Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro KUK

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bistro nabízí hezké posezení u stylových stolů. Vůně čerstvě pečeného domácího pečiva je teda neuvěřitelná!:) Ocenila bych nabídku výběrové kávy a veganského jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc pěkné bistro s italským nádechem. Jídla vypadala i chutnala skvěle. Prostředí je krásné včetně předzahrádky. Bydlet v Mikulově, tak tento podnik navštěvuji pravidelně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná kavárna s klidnou atmosférou, kterou bych na „malém městě“ nečekala. Mají výbornou nabídku jídla (denní menu i stálou nabídku), ale i pití (zajímavé nápoje, domácí šťávy...) a hlavně dezerty, které mě zaujaly moderním a „zdravějším“ pojetí. Slabší stránkou z nabídky je jen káva – ta by mohla být trochu lépe přípravená. Mladý chlapec, který se nám věnoval byl hodně zmatený, zbytek týmu ale vypadal sehraně, takže věřím, že to není pravidlem. Kavárna je maličká a tak byla hodně plná, určitě je na místě rezervace. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice ochotný personál a čerstvé domací jídlo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO