Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bistro Hezky Česky

Místo gurmánských potěšení. Rodinným podnik s kapacitou čtyřiceti míst, který je cool. Mimo jiné i proto, že otevírají v 7.30 ráno, kdy startují opulentní nabídkou snídaní. V době obědů nabízí tři druhy hlavních jídel za atraktivně nízkou cenu vzhledem ke kvalitě pokrmu. Na ryby nezapomínají a saláty jsou samozřejmostí. V čase večeří se zaměřují na náročné labužníky. Vaří lehce a zdravě z perfektních čerstvých surovin pokrmy kosmopolitní i moderně restartované tradiční tuzemské kuchyně. Staví na kvalitním víně, pořádají degustace.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno