Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Francin

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
64% prostředí
64% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Milé bistro se zajímavým sortimentem lehkých jídel a zákusků. Na popovídání, s dětmi (i velmi malými), kávičku, sklenku vína. Každopádně milé a snaživé slečny za pultem
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Nepříjemný personál, který nestíhá. Jídlo fajn.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Boli sme v bistre na ranajky. Prijemne prekvapili velkym vyberom aj porciami. Pomer cena kvalita naozaj skvela. Urcite sa vratime. Doporucujem galetky (slane palacinky) :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi milý podnik, ať už ráno na kafe a bábovku před prací, v poledne na menu (polévka a quiche nebo palačinka) s kolegy, odpoledne na limonádu a dort s dětmi, večer na víno s přáteli...Byli jsme zde několikrát a nikdy jsme se nespletli, palačinka a quiche je podávaná s malým salátkem. Teď v létě doporučuji letní limonády (nejsou vůbec přeslazené!)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí celkem OK, ale trochu "mateřská školka". Kdo chce oázu klidu a nemusí povykující děti, tak raději jinam.... A bylo to již při více návštěvách, takže asi ne náhoda. Chápu to, jsou to zákazníci, tohle je jen připomínka pro ty, kteří si chtějí užít jídlo či pití v klidu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO