Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro & Coffee Home Office OC Nový Smíchov

Home office je místo, kde můžete pracovat i odpočívat a k tomu se vám dostane dobrého jídla a pití z těch nejlepších ingrediencí. Ráno vás tu čeká vůně čerstvého pečiva spolu s kávou, která vás postaví na nohy, k obědu si tu můžete dát jednu z polévek a odpoledne tu najdete azyl na skleničku vína.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
V saladu bylo absolutne nezrale avokado. Za dynovy krem by se meli opravdu stydet: nazyvaji tak vodovou brecku. Chutove jinak prumerne, nevyrazne. Prostredi prijemne, fajnna posezeni, ale neni duvod sem jit, najdete hromadu zajimavejsich mist, kde se lepe najite.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zajímavý koncept zdravé kuchyně. Bohužel mi ceny přijdou zbytečně dražší, zvlášť na některých salátech. S kvalitou jídla jsem však byl spokojen a určitě zajdu znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO