Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií
Na mapě

Informace Bistro & Cafe Dai Marinai

Středomořská kuchyně, vůně dálek a neobvyklých chutí. Čerstvé lokální suroviny a zkušení mistři v kuchyni, to je bistro Dai Marinai, které se nachází v luxusním nákupním centru Prague Premium Outlet Airport. Celý koncept vznikl jako nápad nadšených gurmánů, které spojuje láska ke kvalitní gastronomii a jachtám. Pochutnat si můžete na šťavnatých masových specialitách jako pljeskavica, čevapi nebo lignje na žaru. V nabídce nechybí ani vynikající, kvalitní vína.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba