Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

15 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bistro 34

Bistro 34 je malá útulná restaurace, kde se od rána do večera můžete skvěle najíst. Vaří pro vás z čerstvých surovin a bez chemických přísad. Můžete zajít na snídani, oběd, odpolední svačinu, čaj nebo kávu o páté i na večeři. Naservírují snídani ranním ptáčatům i nočním sovám, které se probouzejí až později. Tady totiž posnídáte ráno od sedmi hodin až do dvou odpoledne. Celý den si můžete vybrat z několika druhů sendvičů, salátů, quichů, dortů či domácích limonád, které vám ochotně zabalí s sebou. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

I přestože jsme měli potvrzenou rezervaci, když jsme přišli do bistra tak tam na ní zapomněli a volný stolek pro nás připravený nebyl. Vymysleli provizorní sezení u dveří které se pořád průvanem otevírali, takže rozhodně nic pohodlného. Kdybych rezervaci neměl ani nepípnu, ale s rezervací dostat nejhorší místo v podniku je za mě špatně. Co se týče jídla, omelety suché a přepepřené. Po objednání americana jsme dostali klasické lungo. Čaj oproti ostatní do hrníčku a ne do konvičky, takže poloviční a to bez slova omluvy. Jediné co musím pochválit jsou palačinky s lesním ovocem. Dlouho jsem tak dobré palačinky neměl. Bistro mi bylo doporučeno a za nás tedy obrovské zklamání.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno