Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

12 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace BISTRØT 104

Souhra mezi přírodou, stylem a novým poznáním. Bistrot104 je neformální bistro na Vinohradech, kde Vás potěší stylový interiér, vždy milá obsluha a moderní kuchyně. Vytříbené, sezóně obměňované menu, je doplněno fermentovanými limonádami, filtrovanou kávou a škálou naturálních vín z konceptu Living Wines, podporující autentická vína.

To všechno je doplněno jedinečnými akcemi a tématickými událostmi. Navštivte naši restauraci a užijte si jedinečný zážitek s nabídkou ala cart či degustačním menu!

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba