Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Birdie

Birdie je místo, kde se zákazníci mohou výborně najíst, příjemně posedět nebo něco řádně oslavit. K dispozici několik salonků pro například rodinnou oslavu, společenský raut či svatební hostinu. Kromě těchto salónků jsou tu rovněž konferenční prostory pro firemní přednášky a semináře včetně video projekce a bezdrátového internetu. Přes léto je otevřena také zahradní restaurace s bohatě zásobeným barem a grilem.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Byl to přešlap, dali jsme na doporučení ze kdysi a už to evidentně neplatí. Kyselé brambory nám sice obsluha nenaúčtovala po naší reklamaci, ale také ani neuznala za záhodné se omluvit.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
-neprofesionalni přístup zaměstnanců, (bez omluvy za jasné pochybení) až na jednoho -Zkažené jídlo( kysele stouchane brambory) - při větším- předem nahlášeném počtu lidi-jídlo studené - nevytopeno- údajně rozbity kotel-neupozorneňo i přesto, ze jsme měli rezervaci 3x návštěva, 3x něco spatňe..... NEDOPORUCUJI
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemne posezeni v sympatickem prostredi. Restaurace byla plna, prineseni jidla trvalo tedy trosku dele. Jidlo ok, obsluha by mohla byt vice usmevava. Doporucuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO