Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Bio Central

Bar se nachází v prostorách kina Bio Central. Wi-Fi připojení zdarma, možnost odnést si občerstvení s sebou. Prostor pro grilování s přáteli nebo na opalovačku na dvorku. K dispozici je zahrádka, kde je možné kouřit. K dispozici je také videokavárna - malý sál přímo v Centralbaru, kam se pohodlně vejdou hosté, kteří si chtějí promítnout třeba svůj film. Prostor pro mladé DJ a VJ´s, básníky a řečníky, autory prózy, pro přednášky a nezávislé filmy. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 1
Rezervovali jsme na poslední chvíli a udělali jsme dobře. Opět velmi šikovná obsluha zvládala nápor hostů před promítáním. Červené víno i pivo bylo dobré, jídlo jsme neměli, nehodnotím.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Velmi příjemné prostředí, dobrá nabídka vína a různé druhy piva. V podniku se obměňují výstavky obrazů. Při více než dvou osobách je lepší si místo zarezervovat. Jídlo nehodnotím, neměli jsme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Bar Bio Centrál má výborné umístění , na které navazuje Art kino Centrál. Tomu také odpovídé nabídka, kdy si můžete do kina odnést to, cvo chcete. Jinak prostřrdí je nekuřácké, personál ochotný, hudba příjemná a víno dobré. Jídlo nehodnotím, neměla jsem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO