Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Bio Central

Bar se nachází v prostorách kina Bio Central. Wi-Fi připojení zdarma, možnost odnést si občerstvení s sebou. Prostor pro grilování s přáteli nebo na opalovačku na dvorku. K dispozici je zahrádka, kde je možné kouřit. K dispozici je také videokavárna - malý sál přímo v Centralbaru, kam se pohodlně vejdou hosté, kteří si chtějí promítnout třeba svůj film. Prostor pro mladé DJ a VJ´s, básníky a řečníky, autory prózy, pro přednášky a nezávislé filmy. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Tentokrát velký nával, v kině byl program naslepo, samí mladí, což je velmi příjemné. Bernard 12 je dobrá, kamarádka měla Sylván a také velmi dobré.Perso ál jako vždycky vynikající .
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Op3t výborné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí velmi příjemné,je možné sedět i ve vestibulu, kde se kouří,ale vzhledem k prostoru to není cítit. Personál je velmi příjemný a celkový dojem a atmosféra kladné. Jídlo jsme neměli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO