Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 382x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bílý Mlýn

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
90% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 292x
4 76x
3 12x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo a pití výborné, nic nás nezklamalo. Obsluha profi a číšník, co nás obslihoval je zde asi i nově, ale byl super. Hýřil vtípky a dělal si nejen ze sebe srandu. Ale asi ne každý ocení takovýto přístup obsluhy, ale za nás úžasné. Posezení venku bylo příjemné, je to kousek od přehrady a byť bylo již chladněji, tak zde mají dostatek pokrývek, takže nám zima nebyla.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v pořádku, na začátku si Nás stále někdo všímal, po hlavním jídle ovšem zájem opadl. Jinak steak super i žena si pochvalovala. Můžu doporučit
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět děkuji za krásný gurmánský zážitek. Sešla jsem se s příjemnými lidmi a vše kolem náš společný zážitek ještě umocnilo. Ochutnala jsem denní menu, překrm malý zeleninový salátek s plátkem slaninky, krémovou celerovou polévku s červenou řepou - takovou lahodu jsem ještě nejedla a nakonec rybu se zeleninou. No nemám slov, prostě báječné :) Děkuji a těším se na příště!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem velmi mile prekvapena restauraci a kvalitou jidla.kvalita personalu je trochu pozadu,ale prostredi (zahradka v lete) a klid to vyvazi. Jidlo je cerstve a z kvalitnich surovin,toakanska rybi polevka stoji za to!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli s manželkou na večeři k našemu výročí. Společná variace předkrmů byla vynikající - doporučuji. Steak Entrecote také vyníkají (jako dortíček). V soli pečemé brambry jako příloha byly i přes ujištění číšníka příliš slané. Čerstvá ryba dle denní nabídky (pražma) byla "jen" dobrá (možná lehce nad průměr), ale když jsme ji porovnali s čerstvou rybou, kterou jsme měli o týden dříve v Řecku v obyčejné restauraci .... (nebe a dudy). S deserty jsme byli spokojeni. Nic, před čím, bychom padali na zadek, ale velmi slušná úroveň. Servis v pořádku. Jedna zapomnětlivá servírka (s odpovědí na nealkoholicé víno se k nám už nevrátila), jeden možná až příliš familierní číšník, ale celkový dojem zachránil další odměřenější, ale stoprocentně profesionální číšník. V dané cenové kategorii jsem očekával maličko víc, le i tak jsme byli velmi spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO