Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

28 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bílý Mlýn Liberec

Nově otevřená luxusní restaurace a pension Bílý Mlýn, která se nachází na klidném místě u liberecké přehrady, si Vás získá moderním interiérem a vynikající mezinárodní a středomořskou kuchyní.  Přivítá Vás profesionální obsluha a delikátní pokrmy ze speciální pece na uhlí z mangrového dřeva X-OVEN, připravené šéfkuchařem Markem Jelínkem. K výborným pokrmům restaurace nabízí pestrý výběr vín z celého světa. 


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Nejen gastronomický zážitek, ale i zážitek pro oko. A to nejen na stole, ale i dech beroucí prostředí. Jedná se o oázu klidu,chutí a estetiky. Jídlo dle očekávání výborné, gastro zážitek s hodnocením 10/10, s pohledem do otevřené kuchyně ‍obsluha příjemná a profesionální. Spolu s prostředím vzniká dokonalá harmonie chutí. Rádi se vracíme a vracet budeme i my z daleké Prahy‍♀️

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba