Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čajovna Bílý Jeřáb

Zapomeňte na temné prostředí plné kouře vodních dýmek. Prostředí čajovny Bílý jeřáb je zenově čisté, bez zbytečných rekvizit a artefaktů. Moderní vegetariánská a veganská kuchyně je nedílnou součástí čajovny Bílý jeřáb. Každý den nabízí menu s čajem párovaným ke konkrétnímu jídlu. Pro potěšení vašich chuťových buněk a ještě větší požitek z čaje pro vás připravují i čajové sladkosti a dezerty. Vše domácí, z čerstvých kvalitních surovin a se snahou o maximálně šetrnou přípravu. 


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příijemná čajovna nedaleko Arbesova náměstí. Velký výběr čajů, milá profesionální obsluha a i něco dobrého k snědku se najde. Potěší se i nekuřáci a milovníci vegetariánské stravy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná čajovna s nabídkou zajímavých čajů a také trochu něčeho k snědku. Masala byla výborná, stejně jako Darjeeling, kolega vedle měl štrůdl a také si pochvaloval. Velice příjemné klidné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za příjemnou návštěvu Bílého Jeřába. Líbilo se nám zde.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO