Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Billiard Club Řipská

K dispozici 18 kulečníkových stolů a šipkový kout. Hraje se zde s koulemi ARAMITH na suknu SIMONIS. Pečlivá údržba, kvalita a servis. Příjemný personál a stylový interiér. Přímý prodej kulečníkových potřeb a výdej objednávek z e-shopu. Posezení u baru a v restauraci s vyhlášenou kuchyní. Vaří do 01:00.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nejlevnější snooker, co jsem našel a přitom jeden z nejlepších stolů, na kterém jsme kdy hráli. Výbornou tady mají česnečku. Během hry se mi udělalo dost blbě, ale tahle polévka mě docela i napravila. Rozhodně sem budeme chodit hrát.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme s rodinou na večeři a kulečník. Obsluha milá, pozorná, ale nevtíravá. Čekání na jídlo přiměřené, jídlo velmi dobré. Zvláště kladně hodnotím, jak dokázali sledovat účet při našem pohybu podnikem: večeře - kulečník - zakončení u jiného stolu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO